Pokyny pro výuku od 12.10. do 23.10.2020

Bližší informace pro 2. stupeň

12. - 16. 10. 2020

6. a 7. třídy - výuka ve škole podle rozvrhu (odpadají hodiny tělesné výchovy)

8. - 9. třídy - výuka distančně

19. - 23. 10. 2020

6. - 7. třídy - výuka distančně

8. - 9. třídy - výuka ve škole podle rozvrhu (odpadají hodiny tělesné výchovy)

Pokyny k distanční výuce:

1) Distanční výuka bude probíhat přes Google Classroom (Učebna) a Meet. Všem žákům byl na začátku školního roku zřízen školní účet, přes který se budou hlásit. V případě problémů s přihlášením pište na adresu: admin@zskokonin.cz

2) Žáci v režimu distanční výuky mají všechny pomůcky pro výuku doma (sešity, učebnice,...)

3) Distanční výuka je pro žáky povinná, žáka mohou omluvit pouze rodiče obvyklým způsobem třídnímu učiteli.

4) Žáci dostanou rozvrh on-line výuky, která bude probíhat každý pracovní den dopoledne v době běžných vyučovacích hodin a pouze v hlavních předmětech.  8. a 9. třídám byl rozvrh rozeslán dnes, 6. a 7. třídy ho dostanou koncem příštího týdne.

Tyto on-line hodiny budou probíhat  prostřednictvím videokonference v hlavních předmětech v aplikaci Google Meet.  Další úkoly obdrží žáci prostřednictvím aplikace Google Classroom. Pokud se někdo nemůže těchto hodin ve vymezeném čase zúčastnit, spojí se s příslušným třídním učitelem a domluví jiný způsob zapojení se do distanční výuky.

ÚČAST NA DISTANČNÍ VÝUCE JE PRO ŽÁKY ZE ZÁKONA POVINNÁ. POKUD NEMÁ ŽÁK MOŽNOST VYPRACOVÁVAT ZADANÉ ÚKOLY V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ A DO ŠKOLY JE ODEVZDÁVAT PROSTŘEDNICTVÍM GOOGLE UČEBNY, JE PO DOHODĚ S VYUČUJÍCÍM MOŽNÉ SI JE VYZVEDNOUT A ODEVZDAT V PÍSEMNÉ FORMĚ VE ŠKOLE.

I. Grohová

grohova@zskokonin.cz

T. Vymetal

vymetal@zskokonin.cz

K. Kloučková

klouckova@zskokonin.cz

R. Havlová

havlova@zskokonin.cz

K. Drápelová

drapelova@zskokonin.cz

I. Kočíbová

kocibova@zskokonin.cz

9.tř.

H. Patrmanová

patrmanova@zskokonin.cz

5) Z předmětů výchovného zaměření budou vyučují zadávat úkoly a činnosti dobrovolné.

6) Informace pro žáky a rodiče budou zveřejňovány v elektronických žákovských knížkách (pokyny pro konkrétní třídu) a na webových stránkách (obecné informace).

7) Žáci v distanční výuce mohou odebírat stravu ve školní jídelně. Na obědy budou chodit ve 13:40. Přístup do školy budou mít zadním vchodem ze dvora, stejným vchodem i neprodleně po obědě odcházejí.

Protože zájemců o oběd ze strany žáků 8. a 9. třídy bylo minimum, má většina z nich oběd odhlášen. Třídní učitelé 6. a 7. tříd osloví rodiče během příštího týdne, aby zjistili zájem těchto dětí o obědy v době distanční výuky.

8) Na dny 26. a 27. 10. vyhlásilo ministerstvo školství volné dny. Z uvedeného vyplývá, že v návaznosti na státní svátek a podzimní prázdniny výuka v týdnu 26. – 30. října neprobíhá.

Děkujeme za Vaši spolupráci a pochopení.

Mgr. Lea Šmídová, ředitelka školy

Datum publikování: 09.10.2020 | Datum akce: | Autor: Dita Dudová