Čertovská zábava

ve školní družině na Vrkoslavicích

V pátek 1. 12. 2023 se ve školní družině na Vrkoslavicích děti veselily na Čertovské zábavě. Hned u úvodu je na zábavu přišly navštívit Barborky. Přednesly dětem básničku a pak je obdarovaly malou odměnou. Poté už na děti čekala soutěž v předávání sněhové koule, když se najednou uprostřed zábavy ve dveřích tělocvičny objevil Mikuláš se svou družinou. S Mikulášem přišli i dva čertíci a dva andílci. A nastal čas zúčtování se zlobiči. Mikuláš je měl zapsané ve své knize hříchů. Zlobiči se museli vykoupit básničkou nebo písničkou. I přes malé slzičky se všichni zachránili a Mikuláš pochválil hodné děti. Všem pod stromečkem nechal plno dárečků do družiny. Děti ani nechtěly, aby zábava skončila, i když na ně čekala malá svačinka.

Děkujeme žákům 5.B za krásné ztvárnění Mikuláše a jeho družiny a děvčatům ze 4.B za návštěvu Barborek.

Děkujeme i Spolku rodičů Vrkoslavice za občerstvení.

vychovatelky ŠD

Datum publikování: 04.12.2023 | Datum akce: | Autor: Stanislava Nohýnková