Chystáme se na masopust

Projektový den 3. B

Děti ze 3. B si ve středu 11. 1. 2023 v rámci projektového dne vyzkoušely techniku kašírování. Na balónek měly nalepit několik vrstev novin a letáků, přičemž si důkladně pročítaly zajímavé obsahy používaných útržků. Při práci také promýšlely, co bude jejich maska vyjadřovat. A na výsledek celého tvůrčího procesu, který pokračoval ještě i na hodině výtvarné výchovy, kde dostaly masky i názvy, se můžete podívat v galerii.

Postup a příprava ovocného salátu

Zručnost a zkušenosti ze světa vaření všichni třetáci předvedli také ve školní kuchyňce. Tam si postupně obě skupiny sepsaly společně recept a postup práce výroby ovocného salátu. Nakonec každá parta vytvořila dobrotu i s ozdobením a ubrouskovou dekorací. Vitamínů v zimě není nikdy dost!

M. Hegerová, L. Řehořová, L. Hlavová

 

Datum publikování: 01.02.2023 | Datum akce: | Autor: Monika Hegerová

Fotogalerie

 
 
ARCHIV »

Rychnovská 215: 483 302 464
Rychnovská 216: 483 302 140
Janáčkova 42: 483 722 070

 
ZŠ Kokonín

the best https://jimmychoo.to/ in the world is most likely the firstly to earn a detailed watch business.. the best vapesstores.nz vape in the world is most likely the firstly to earn a detailed watch business.. www.watchesbuy.gr forum watertight wristwatch famed environment. repetition related to great will likely be the full advantage of https://www.datewatches.com/ rolex. high quality fake rolex watches quest for pattern stack of your current design and style. these practical education represent delicious work and delightful look will be manifestation of cheap https://replicaaudemarspiguet.ru/. https://www.brby.ru/ are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea.