Fotbalová reprezentace

23. ročník McDonald´s Cupu

Po dvou letech se konal již 23. ročník McDonald´s Cupu, kterého již tradičně účastníme. Turnaj je určen žákům v kategoriích 1. - 3. třída a 4.- 5. třída.

Mladší žáci ve složení  Janis Fululis, Kryštof Štupl,  Matěj Opočenský, Max Vrabec, Mates Kurilla, Lukáš Moučka, Vít Salaba, Jakub Dokládal, Šimon Koukl, Josef Hejtmánek hrálii svou skupinu na hřišti ve Velkých Hamrech. Skončili na pěkném třetím místě.

Starší žáci  ve složení Kryštof Dvořák, Radim Hrabák, Lukáš Slavík,Martin Květ, Štěpán Pinter, Daniel Opočenský, Max Halama, Jan Kudrhalt, Oskar Štembera, Jakub Šťovíček hráli na hřišti u ZŠ Mozartova. Skončili na krásném druhém místě.

Všichni hráči si svá dopoledne vyplněná fotbalem moc užili a radovali se ze zasloužených medailí. Děkujeme za reprezentaci naší školy.

Naše poděkování patří hlavně panu Vladimíru Hozdovi, který se ujal role trenéra.

Stanislava Nohýnková

Datum publikování: 12.05.2022 | Datum akce: | Autor: Dita Dudová