Krmení divé zvěře

Prvňáci z Vrkoslavic pečují o jídelníček lesních zvířat

V pátek 16. prosince 2022 byl krásný den, trochu mrazivý, ale ideální na výpravu do přírody za lesními obyvateli. Abychom jen nechodili po svých, využili jsme netradičního dopravního prostředku. Bobů. Jako první jsme prosvištěli kopeček od kostela a poté jsme se už vypravili do lesa ke krmelci, aby lesní říše netrpěla v zimě hladem. Děti pro ně připravily vskutku velké hody, a tak mají zvířata zásobu mrkví, jablek, tvrdého chleba, žaludů a kaštanů alespoň na část zimního období.

Po napěchování krmelce už se všichni seřadili na kopci, kde začalo velkolepé bobování. Někteří měli nejspíš místo bobů ferrari a frčelo jim to jedna radost, jiní tiše záviděli, ale protože jsou naše děti čisté duše, propůjčily kamarádům své boby, aby si i ostatní užili svižnější jízdu.

Do školy jsme se vraceli s ruměncem na tvářích, ale s dobrým pocitem a provětraní. Jak jinak zakončit týden než venku v přírodě? 

Dáša Hozdová, Lucie Tegtmajerová

 

Datum publikování: 04.01.2023 | Datum akce: | Autor: Lucie Tegtmajerová

Fotogalerie

 
 
ARCHIV »

Rychnovská 215: 483 302 464
Rychnovská 216: 483 302 140
Janáčkova 42: 483 722 070

 
ZŠ Kokonín

the best https://jimmychoo.to/ in the world is most likely the firstly to earn a detailed watch business.. the best vapesstores.nz vape in the world is most likely the firstly to earn a detailed watch business.. www.watchesbuy.gr forum watertight wristwatch famed environment. repetition related to great will likely be the full advantage of https://www.datewatches.com/ rolex. high quality fake rolex watches quest for pattern stack of your current design and style. these practical education represent delicious work and delightful look will be manifestation of cheap https://replicaaudemarspiguet.ru/. https://www.brby.ru/ are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea.