Nástup digitálních technologií

Nástup digitálních technologií Využití interaktivity v I.A

Nástup nové digitální technologie pro výuku žáků si vyžádala na naší škole postupnou instalaci interaktivních tabulí do tříd. Při výuce se dá využít výhod multimédií, aniž by se žáci museli odpoutat od klasické dvojstránky tištěné učebnice. Učitelé předkládají nové informace pomocí interaktivních cvičení. Díky tomuto zařízení obsah učebnic dostává úplně jinou podobu. Digitální učebnice obsahují další texty, fotografie, obrázky, videosekvence, animace, zvukové nahrávky i propojení s internetovým vyhledávačem, které tištěné učebnice doplňují. Pro žáky 1. stupně se podařilo zařadit digitální učebnice PRVOUKY. Žáci první třídy budou pracovat i s digitální učební v českém jazyce: ŽIVÁ ABECEDA a SLABIKÁŘ.

Datum publikování: 25.09.2013 | Datum akce: | Autor: