Návštěva Policie ČR

Návštěva Policie ČR III.B měla besedu s Policií Hned první týden školního roku přišla do 3. třídy Policie České republiky.... Naštěstí jen na milou návštěvu s poutavou besedou o bezpečném chování na silnici. Děti se brzy zapojily a prokazovaly velmi dobré znalosti v této oblasti. Vyprávěly policistům i vlastní zkušenosti s neohleduplnými řidiči motorových vozidel na přechodech pro chodce. Za své znalosti dostali žáci krásné pexeso, úkoláček a lízátko.
V další části programu byly zájemcům odebrány otisky rukou a mohli si vyzkoušet dýchnout do přístroje, kterým se zjišťuje alkohol v krvi řidiče. .... Dobře to dopadlo ... J
Na úplný závěr si žáci měli možnost prohlédnout na školní zahradě služební vozidlo, použít vysílačku a trošinku i houkačku... což přijali s velkým nadšením. Ten den se už o ničem jiném nemluvilo.
Dana Loudová

Datum publikování: 12.09.2014 | Datum akce: | Autor: