Nová elektronická žákovská knížka

Od  školního roku 2020/2021 přecházíme na 2. stupni na novou elektronickou žákovskou knížku.

Vážení rodiče,

v tomto týdnu přinesou děti domů údaje pro registraci do nové elektronické žákovské knížky ve webové aplikaci Škola OnLine (původní dmSoftware). S nimi se můžete zaregistrovat na webových stránkách Školy OnLine. Rodiče žáků 6. tříd seznámíme s postupem  a užívanývanými funkcemi při úvodních třídních schůzkách. Rodiče starších žáků, kteří už mají s elektronickou žákovskou knížkou určité zkušenosti,  si v případě problémů mohou projít uživatelskou příručku, která popisuje registraci krok za krokem a seznamuje i s dalšími funkcemi, případně se obrátit na našeho IT technika Jiřího Šálka (admin@zskokonin.cz).

Pokud registrační údaje neobdržíte nebo budete mít nějaký dotaz, obraťte se na nás (dudova@zskokonin.cz, admin@zskokonin.cz), rádi Vám pomůžeme.

Mgr. Dita Dudová, zástupkyně ředitelky

Datum publikování: 07.09.2020 | Datum akce: | Autor: Dita Dudová