Podzim v I.B

Podzim v I.B Dílo se daří. Od prvního školního dne už uběhla spousta vody. Učíme se pilně písmenka a dokážeme je vyrobit z různých materiálů. Zábavná je hra na marťany, kdy si posíláme tykadly písmena a učíme se slyšet slova. Dokážeme si už hodně textu přečíst a moc nás to baví. Dokonce slova klapeme o přestávce na psacím stroji a někdy se na něj stojí i fronta.Počítání na počítadle nám jde skvěle. Dokážeme vypočítat příklady i různé zapeklité slovní úlohy. Rádi máme také tělocvik. Když je pěkné počasí, baví nás pohyb venku. Celá třída jásá, když je výtvarná výchova nebo pracovní činnosti. Nejraději malujeme barvami. Při práci si často zpíváme i nové písničky. Ve škole to všechny prvňáčky baví.

Lenka Řehořová

Datum publikování: 10.11.2014 | Datum akce: | Autor: