Prvňáci hrají a zpívají rodičům 

Besídka 1. B pro rodiče

Poslední týden před Vánoci se nesl ve znamení besídek, a tak se žáci z 1. B rozhodli, že své umění předvedou také svým rodičům. Proto v úterý 21. prosince odpoledne pozvali maminky a tatínky do školy. Nejprve rodičům zazpívali několik koled a zarecitovali i krásné básně. Poté už na rodiče čekalo divadelní představení. Opět šlo o reprízu hry O zvířátkách a loupežníkovi.

Na závěr předaly děti svým rodičům malý dárek v podobě svícnu vyrobeného z jablka. Všem se představení moc líbilo a věříme, že nebylo poslední.

Dáša Hozdová, Lucie Tegtmajerová

 

Datum publikování: 04.01.2023 | Datum akce: | Autor: Lucie Tegtmajerová

Fotogalerie

 
 
ARCHIV »

Rychnovská 215: 483 302 464
Rychnovská 216: 483 302 140
Janáčkova 42: 483 722 070

 
ZŠ Kokonín

the best https://jimmychoo.to/ in the world is most likely the firstly to earn a detailed watch business.. the best vapesstores.nz vape in the world is most likely the firstly to earn a detailed watch business.. www.watchesbuy.gr forum watertight wristwatch famed environment. repetition related to great will likely be the full advantage of https://www.datewatches.com/ rolex. high quality fake rolex watches quest for pattern stack of your current design and style. these practical education represent delicious work and delightful look will be manifestation of cheap https://replicaaudemarspiguet.ru/. https://www.brby.ru/ are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea.