Šance vyhrát putovní pohár!

Fotbalový turnaj ke dni dětí na 2. stupni

Ve čtvrtek 1. 6. 2023 se na našem školním hřišti uskutečnil fotbalový turnaj. Žáci předem dostali za úkol z každé třídy utvořit desetičlenný tým. Ve čtvrtek se pak všichni shromáždili na hřišti, rozlosovalo se, kdo s kým bude hrát, a fotbalisté byli seznámeni s pravidly hry. A turnaj mohl vesele začít.

Nejprve se odehrály základní skupiny a na vyřazovací zápasy se žáci shromáždili, aby mohli podpořit své týmy. Byl to opravdu napínavý boj a někdy došlo dokonce na penalty. Do finále se probojovala 8. B a 7. B, která vybojovala 1. místo.

Veronika Mašková, 8. B

Mně se tato akce líbila nejvíc z celého školního roku a jediné drobné minus z mé strany je, že fotbal moc nemusím.  Líbilo se mi, že jsme se tam nenudili, a když jsme zrovna nehráli, mohli jsme plnit úkoly na stanovištích. Všichni měli dobrou náladu a odměna za úkoly byla též výborná.

Celý turnaj byl plný emocí a podpory. Tento neskutečný boj byl velmi vyrovnaný a nakonec na prvním místě skončila 7. B, která tak získala putovní pohár.

Přesto děkujeme všem za účast, snahu a tento neuvěřitelný zážitek.

Ema Kopecká, 8. B

Ve čtvrtek se konal fotbalový turnaj. Za mě to bylo strašně povedený. Všeobecně mě tyhle akce hrozně baví. Bylo dobrý, že pro ty ostatní, co nehráli, tam byla stanoviště s úkoly. Kdyby na nás jen koukali, asi by je to moc dlouho nebavilo.

Strašně se mi líbilo, jak mělo áčko udělaný trička a cedule.

Každopádně to byla jedna z nejlepších akcí a mohla by se zopakovat. Fajn by byla třeba přehazovaná.

Barbora Posltová, 8. B

Naše třída 8. A se shodla, že bychom mohli mít nějaké dresy. Měli jsme bílá trička a na nich modře orámovanou kočku. Měli jsme i plakáty na podporu svého týmu. Všichni fandili, křičeli, smáli se a hlavně jsme se nemuseli učit! Moc se mi nelíbilo, že jsme museli chodit po stanovištích a plnit úkoly. Ale jelikož jsme nakonec získali sušenku, až tak mi to nevadilo. Příště bych ale raději fandila i ostatním týmům a dívala se na ně.  Přála bych si tento den zopakovat i příští rok!

Karolína Husnik, 8. A

Dne 1. 6. 2023 jsem se svými spolužáky zúčastnila fotbalového turnaje. Bavilo mě zápasy sledovat, ale samozřejmě hlavně hrát. Bohužel jsme skončili ve čtvrtfinále, ale i tak jsem si den užila a turnaj se mi líbil. Naše třída měla stejná trička s názvem týmu a myslím si, že to naši třídu sblížilo. Tento den jsme se vzájemně podporovali a spolužáci úžasně fandili. Příští rok bych byla určitě ráda, aby se to opakovalo, protože je to určitě lepší než se učit a taky si myslím, že je naše třída schopná ze sebe vydat mnohem lepší výkon. Navíc fotbalový turnaj poprvé za osm let dokázal, že se 8. A na něčem dohodla.

Kateřina Vojtová, 8. A

Datum publikování: 04.06.2023 | Datum akce: | Autor: Dita Dudová