Školní výlet V.A

Návštěva Harrachova

Pomalu, ale jistě, se blíží konec školního roku a nastává čas školních výletů.                       Ve středu  10. 6. ho absolvovali naši páťáci.                                                                 Autobusem jsme se dopravili do Harrachova, kde jsme nejprve vyjeli lanovkou na Čertovu horu. Pro některé to byla první životní cesta absolvovaná tímto „dopravním prostředkem". Naštěstí i přes velké obavy všichni zdárně vyjeli na vrchol. Tady začala pěší část výletu zpestřená několika hrami a plněním úkolů.

Přes Rýžoviště jsme pokračovali směrem k Mumlavskému vodopádu. Teplé počasí  tady některé odvážlivce nenechalo klidnými a tak hurá do plavek a do ledových vod Mumlavy. Čas kvapil a tak jsme se odtud přesunuli zpět do Harrachova, abychom vyzkoušeli zdejší bobovou dráhu a velkou nafukovací trampolínu. Zábavu nám v nejlepším přerušil odjezd zpátečního autobusu po 16té hodině.

Cestu zpět jsme si ovšem také skvěle užili. Komu se jen tak poštěstí cestovat v autobuse pro 40 lidí s dalšími sto třiceti osmi spolucestujícími. Firma Bus-line opět nezklamala.

Radka Havlová

Datum publikování: 18.06.2015 | Datum akce: 10.06.2015 | Autor: