Sportem k lepšímu kolektivu

Adaptační program 6. A

V úterý 6. 9. 2022 jsme se s 6. A vydali do sokolovny v Alšovicích na adaptační program. Žáci se s paní učitelkou třídní i paní asistentkou už moc dobře znají, a proto došlo spíše k utužování vztahů v kolektivu a k celkové podpoře. Vyprávěli si o prázdninách, zacvičili si gymnastiku, zahráli stříhanou se skákáním v kruzích a někdo si venku ve volné chvíli zahrál i fotbal. Žáci se při sportování moc pěkně podporovali a vzájemně si přáli úspěch.
Přišla nás dokonce navštívit paní ředitelka, která dětem upekla perník a dopoledne nám tak moc zpříjemnila.

Vyhládlí jsme se přesunuli na Kozí farmu Pěnčín, kde jsme se občerstvili, prohlédli si zvířátka a někdo si koupil i suvenýr či mléčný výrobek.

Odpoledne jsme se spokojení, unavení a plní dojmů vrátili do Kokonína, odkud jsme se rozešli domů.

Pavlína Suchá

Datum publikování: 20.09.2022 | Datum akce: | Autor: Pavlína Suchá