Úspěšné malířky z Vrkoslavic

1. místa v celostátních soutěžích

Na konci školního roku 2021/2022 a v září 2022 proběhlo několik slavnostních vyhlášení výtvarných soutěží, kterých se naše nápadité malířky zúčastnily s obrázky, které namalovaly ve ŠD.

10. září 2022 ve Sportovním areálu MV v Praze proběhlo slavnostní vyhlášení celostátní výtvarné soutěže Svět očima dětí pořádané Ministerstvem vnitra. Anežce Kočárkové a Andree Štrynclové z 5.B byly předány ceny za 1. místo v kategorii do 10 let. Téma letošního ročníku bylo Dobrovolnictví.

Před prázdninami převzala Andrea Štrynclová i ocenění za umístění na 1. místě v republikovém kole Bezpečný cyklista a v mezinárodní soutěži Krakonoš a jeho pohádkoví přátelé.

Malé umělkyně si užily i dalších skvělých umístěních v celostátních výtvarných soutěží. A. M. Frýda ze 3. B a A. Štrynclová získalaly 1. místo v okresním kole soutěže Požární ochrana očima dětí, Mia se potom v krajském kole umístila na krásném 2. místě.

Veronika Budinová a A. M. Frýda ze 3. B převzaly diplomy a ceny za 4. místo  soutěže ČZS - Ovoce plné vitamínů.

Moc blahopřejeme výherkyním a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Přejeme úspěšným malířkám hodně zábavy, inspirace a potěšení v další tvorbě.

Soňa Havrdová, vychovatelka ŠD

Datum publikování: 22.09.2022 | Datum akce: | Autor: Soňa Havrdová