V té škole straší!

Halloweenský týden na Vrkoslavicích i v Kokoníně

 

Poslední říjnový den se nesl ve znamení strašidel, duchů a čarodějnic. V úterý 31. 10. 2023 ráno se celá vrkoslavická škola sešla na chodbě a společně si připomněla svátek všech svatých, zazpívali jsme si písničku, logopedický kroužek předvedl strašidelnou básničku a připraven byl i halloweenský kvíz.

Celý den (a ještě následující den, protože někteří šli v úterý dopoledne na plavání) se pak nesl v duchu halloweenského vyučování. Čekala je strašidelná matematika, hrůzostrašná čeština, děsivá angličtina nebo rýsování potmě.

Lucie Tegtmajerová

V pátek 2. 11. 2023 se děti na Vrkoslavicích dočkaly tradiční družinové halloweenské zábavy. Odpoledne se proměnily ve strašidelné postavy a užívaly si zábavy v tělocvičně. Čekaly na ně soutěže, tanec a nakonec i malá svačinka v jídelně. Děti si tak užívaly, že najednou je zaskočil konec zábavného odpoledne. Všem se zábava moc líbila.

Děkujeme p. Pánkové a Fišerové za halloweenské dobroty, které všem moc chutnaly.

Vychovatelky ŠD

Odpoledne plné strašidelné zábavy

Na přelomu října a listopadu přichází jeden z nejpopulárnějších svátků – Halloween. I když Halloween není český svátek, přesto ho ve školní družině rádi slavíme. Celá školní družinav Kokoníně se ve středu 1.11. 2023 proměnila v malé čarodějnice, duchy, kostlivce, strašidýlka a jiné bytosti, které patří na halloweenskou párty. Děti tančily, soutěžily a párty si užily.

Děkujeme všem rodičům, kteří pro děti připravili občerstvení a žákům 9. A za pomoc na stanovištích.

                                                                 Vychovatelky ŠD

 

Datum publikování: 05.11.2023 | Datum akce: | Autor: Lucie Tegtmajerová

Fotogalerie

 
 
ARCHIV »

Rychnovská 215: 483 302 464
Rychnovská 216: 483 302 140
Janáčkova 42: 483 722 070

 
ZŠ Kokonín