Vánoční vysílání Vrkáč TV

Vrkoslavická školní besídka

Poslední školní den zavítala na Vrkoslavice televize! Lákadlem se pro televizní štáb stala vánoční besídka, na které vystupovali nejen žáci, ale i paní učitelky, a kterou nám také moderovali (ve skutečnosti to byli šikovní páťáci, ale pšt…).

Nejprve vystoupil školní sbor, po nich zahráli šikovní flétnisté a flétnistky. Poté již byly k vidění výstupy jednotlivých tříd. Prvňáci měli derniéru své pohádky O zvířátkách a loupežníkovi. Druháci nás zavedli do říše koček a předvedli nám kočičí song. Protože na nás padala předvánoční únava ze všech příprav, bylo potřeba dobít energii. O to se postarali žáci 3. B, kteří nás roztančili vánoční verzí hitu "Když nemůžeš, tak přidej víc". Čtvrťáci si nacvičili krásnou píseň "Jizerské hory" a na kytaru je doprovodila paní učitelka. Žákovská vystoupení uzavřeli páťáci s písní Jingle Bells v kombinaci s cup songem. Celou besídku zakončila píseň "Vánoční" od Michala Tučného v podání pedagogického sboru.

Věříme, že jsme Vrkáč TV poskytli skvělý materiál na reportáž. Všichni jsme si besídku moc užili a na to, jak nám to slušelo, se můžete podívat ve fotogalerii.

Pedagogický sbor J42

 

Datum publikování: 04.01.2023 | Datum akce: | Autor: Lucie Tegtmajerová

Fotogalerie

 
 
ARCHIV »

Rychnovská 215: 483 302 464
Rychnovská 216: 483 302 140
Janáčkova 42: 483 722 070

 
ZŠ Kokonín