Velikonoce v knihovně.

Velikonoce v knihovně. Návštěva v Městské knihovně. V úterý 12. 4. se zúčastnila třída I. B projektu Městské knihovny v Jablonci n. N. - Velikonoce v knihovně.
Návštěva měla tři části. V první části se děti seznámily s chodem knihovny, zařazováním a vyhledáváním knih. Dětské oddělení si prošly a prohlédly si zajímavé knihy.
Druhá část byla zaměřena na Velikonoce. Děti se dozvěděly o zvycích a jejich původu.
Ve třetí části si děti prohlédly audiovizuální středisko a mohly si vybrat pohádku.(Vyhrála Malá mořská víla)
Dětem se v knihovně moc líbilo. S nadšením ukazovaly knihy, které mají doma a zkoumaly neznámé publikace.
Všechny se ale shodly na tom, že se do knihovny chtějí ještě vrátit. Tentokrát s rodiči jako pravidelní čtenáři.

Datum publikování: 19.04.2011 | Datum akce: | Autor: