Vstup do budovy

Vstup do budovy školy je cizím osobám (těm, kteří nejsou zaměstnancem ani žákem školy) umožněn pouze po předchozí domluvě.

Vážení rodiče a návštěvníci školy,

pokud potřebujete osobně hovořit s některým ze zaměstnanců, je nutné domluvit si schůzku předem. Telefonní čísla a e-maily jsou uvedeny na webových stránkách školy (https://www.zskokonin.cz/kontakty/zakladni-udaje/). Každý návštěvník školy požádá domácím telefonem u hlavního vchodu o vstup do budovy a vyčká příchodu pověřené osoby. Z místa jednání odchází opět v doprovodu. Upozorňujeme, že i rozhovor s vedením školy je nutno domlouvat předem.

Obchodním zástupcům různých firem je vstup povolen pouze po předchozí telefonické domluvě s vedením školy, poté je postupováno jako v předchozím odstavci.

Děkujeme, že to respektujete. 

                                                                                                      Mgr. Lea Šmídová

                                                                  ředitelka školy

 

 

Datum publikování: 11.10.2022 | Datum akce: | Autor: Dita Dudová

 
ARCHIV »

Rychnovská 215: 483 302 464
Rychnovská 216: 483 302 140
Janáčkova 42: 483 722 070

 
ZŠ Kokonín

the best https://jimmychoo.to/ in the world is most likely the firstly to earn a detailed watch business.. the best vapesstores.nz vape in the world is most likely the firstly to earn a detailed watch business.. www.watchesbuy.gr forum watertight wristwatch famed environment. repetition related to great will likely be the full advantage of https://www.datewatches.com/ rolex. high quality fake rolex watches quest for pattern stack of your current design and style. these practical education represent delicious work and delightful look will be manifestation of cheap https://replicaaudemarspiguet.ru/. https://www.brby.ru/ are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea.