Zimní den 2012.

Zimní den 2012. Zimní sportování. Naše škola má v ŠVP několik celoškolních projektů. Jedním z nich je "Zimní den". Ten se pořádá pro všechny žáky školy v době, kdy jsou nejvhodnější sněhové podmínky. Letos byl uspořádán ve čtvrtek 2. února. Děti si mohou vybrat z několika nabízených variant.

BOBOVÁNÍ. Zimní radovánky na sněhu se i přes mrazivé počasí vydařily. Sněhové podmínky letošní zimy jsou výborné. Předjezdci upravili trať a pak už nás čekala dlouhá rychlá jízda. Panovala dobrá nálada. Po návratu do školy byla nejčastější otázka dětí : „ Půjdeme odpoledne ještě bobovat?“ To nás ujistilo, že se akce vydařila. PĚŠÍ TURISTIKA. Skupina dětí se vydala na ČERNOU STUDNICI . Odměnou jim byla hezká vyhlídka z rozhledny a svačina v místní restauraci . Návrat byl rychlý. Z kopce to jde lépe. Oběd chutnal každému. SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ. Mladší lyžaři odjeli na sjezdovku do Alšovic. Mrazivé, ale slunečné dopoledne si užívali na krásně upravené sjezdovce. Všichni také úspěšně zvládli malý závod, kterým bylo lyžařské dopoledne zakončeno. Starší si vyjeli do Zásady. Přestože se všem lyžování líbilo, zaznamenali jsme 3 úrazy. BRUSLENÍ. Další skupina dětí navštívila Zimní stadion. Tam sice nebyla taková zima, ale podklad byl nejtvrdší.

Datum publikování: 09.02.2012 | Datum akce: | Autor: